خط مشی جامع شرکت تولیدی و بازرگانی طنین آراد

ماموریت سازمانی و خط مشی جامع شرکت تولیدی و بازرگانی طنین آراد یکتا :
۱- قرارگرفتن در ردیف پنج شرکت برتر عرضه مواد اولیه محصولات داخلی با کیفیت بسیار بالا با هدف دستیابی به صنعت سبز می باشد.
۲- هدف اصلی شرکت طنین آراد جلب رضایت همه طرفهای ذینفع یعنی مشتریان و تامین کنندگان در بخش تولید و جامعه می باشد که با تعیین اهداف و رویکردها و اصول ذیل ، پیگیری می شود.
اصل اول : ارتقاء کیفیت محصولات از طریق ایجاد سیستم های لازم و رعایت الزامات و استاندادرهای مرتبط با فرآیندها، فعالیتها و محصولات.
اصل دوم : ارایه محصولات با قیمت های قابل رقابت با استفاده از راهکارهایی چون کاهش ضایعات و زمان چرخه فرآیند تولید و ارتقاء سطح کیفی تجهیزات و اعمال معیارهای زیست محیطی و مدیریت سبز.
اصل سوم : نوآوری و ارایه محصولات با طرح های جدید با در نظر گرفتن نقطه نظرات مشتریان و نگرش سبز
اصل چهارم : ارتقاء سطح عملکرد فرآیندهای مرتبط با مشتریان از قبیل خدمات پس از فروش و رسیدگی به شکایات مشتریان .
اصل پنجم : شناسایی ، ارزیابی و کنترل و توانمندسازی نیروی انسانی از طریق آموزش مستمر و اثر بخش کارکنان و اختصاص بهینه منابع به منظور تحقق اهداف و برنامه های کیفی محصولات ، ایمنی بهداشتی و زیست محیطی .
مدیریت مجموعه خود را برای دستیابی به اهداف فوق متعهد می داند.

چشم انداز و اهداف شرکت طنین آراد

۱٫ فعالیت دانش بنیان
۲٫ خلاقیت و نوآوری
۳٫ بهینه سازی فرمولاسیون مشتریان جهت کاهش خام فروشی و بهینه سازی محصولات

شرکت طنین اراد مفتخر است که بهترین کیفیت را به تولید کنندگان خود ارائه می دهد.
برای ما مهم است که مشتریانمان محصولی را استفاده کنند که بتوانند هزینه تولیدی خود را کاهش و بهترین کمیت و کیفیت را در محصول تولیدی خود بدست بیاورند.
ما در انتخاب سنگ معدن و محصول تولیدی بعنوان پودر میکرونیزه نهایت دقت لازم را داریم تا شما مصرف کننده گرامی، راضی از انتخاب خود با ارامش و اطمینان لازم انچه را که مد نظر دارید تولید نمایید.
برای ما مهم است که مشتریانمان چه حس و برداشتی از کیفیت محصول ارائه شده ما دارند. ما به مشتریانمان این ارزش را داده ایم که قبل از خرید از ما ، با کارشناسان فنی ما تماس گرفته و مشکلات خود را بیان و بعد از ارائه راهکارهای مناسب ؛ اگاهانه اقدام به انتخاب نوع محصول نمایند ؛ تا بتوانند به هدف خود برسند.
خدمات مشاوره ای ما رایگان بوده و با تمام تلاش ، خود را مفتخر به این نوع مشتری مداری می دانیم.
قیمت ما در برابر خدمات ارائه شده رایگانمان و کیفیت بسیار بالایی که می دهیم بگفته خود مشریانمان ناچیز و ارزشمند است.
بر این اساس بسته بندی شکیل ، رضایتمندی مشتریانمان ،که با مشاوره های ما در هزینه های تولید موفق به کاهش هزینه و افزایش بهره وری در کمیت و کیفیت کالای خود شده اند ، خود گواه بر تلاش ما در رسیدن به این سیاست در شرکت طنین اراد بوده است.